האנשים שלנו

שאולי גיטלמן

מנכ"ל משותף

רס”ן (מיל’) בחיל הים- שייטת 3 .

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, מדעי הים ומדעי המדינה באוניברסיטת חיפה במסגרת קורס חובלים ובוגר תואר שני במנהל עסקים M.B.A  עם התמחות במימון נדל”ן מטעם המרכז הבינתחומי.

בעל ניסיון ניהולי רב בניהול ופיתוח עסקי בתחום היזמות, אבטחה ומיגון.

אחראי על ניהול הכספים, השיווק, מערכות המידע, וניהול הליכי התכנון של הפרויקטים מול הרשויות השונות לטובת קבלת ההיתרים.

עו"ד אביב גיטלמן

מנכ"ל משותף

בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B  מטעם המכללה למנהל בראשון-לציון.

בעל ניסיון של למעלה מ15 שנה בליווי חברות בתחום המשפט המסחרי, ליווי עסקאות וניהול הליכי משא ומתן.

אחראי בחברה על ההיבטים המסחריים, לרבות ניהול מו”מ מול הגורמים השונים, עבודה מול בנקים וחברות ביטוח לטובת ליווי פיננסי לפרויקטים, ניהול מחלקות המכירות וקשרי הדיירים.

 

עו"ד מיטל שזיפי - מאיה

יועצת משפטית

בוגרת תואר ראשון L.L.B במשפטים מטעם אוניברסיטת ת”א, בוגרת תואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת ת”א וכן בוגרת תואר שני MBA  במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת ת”א.

אחראית על המחלקה המשפטית בחברה .

בעלת ניסיון של כ15 שנה לרבות במשרדים מובילים בתחום המקרקעין ומיסוי מקרקעין , וכן בייצוג יזמים רבים בתחום הנדל”ן לכל אורך תהליך הייזום, הבניה, מכירת הדירות וסיום הליכי הרישום של הנכסים.

עו"ד רועי לוי

יועץ משפטי

בוגר בהצטיינות של המסלול ללימודי משפטים ובעל תואר ראשון במשפטים  L.L.B של מכללת שערי משפט, בעל תעודת מגשר עסקי מוסמך וחבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2008.

אחראי על המחלקה המשפטית בחברה בצוותא עם עו”ד שזיפי-מאיה.

בעל  ניסיון עשיר בייצוג יזמים ורוכשי דירות כאחד, ניסיון זה הקנה לו הכרות מעמיקה באספקטים המסחריים והרגולטוריים של עסקאות נדל”ן בכלל, ועסקאות התחדשות עירונית בפרט.

נתן קראוטהמר

מנהל קשרי דיירים

בוגר תואר ראשון במשפטים מטעם מכללת קרית אונו.

מתווך נדל”ן מורשה  בעל ניסיון רב במתן שירות ללקוחות רבים ורוכשי דירות באזור מרכז הארץ.

אחראי מטעם החברה על המחלקה הפועלת לשמירת הקשר ומתן מענה מהיר ומקצועי לדיירים בכל הקשור להתנהלות מול החברה, החל מהשלבים הראשוניים של יצירת הקשר טרם תחילת הפרויקט ועד לאחר מסירת הדירות לשביעות רצונם של בעלי הדירות.

יובל יעקובוביץ

מנהל קשרי דיירים

בוגר תואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת אריאל.

אחראי מטעם החברה על המחלקה הפועלת לשמירת הקשר ומתן מענה מהיר ומקצועי לדיירים בכל הקשור להתנהלות מול החברה, החל מהשלבים הראשוניים של יצירת הקשר טרם תחילת הפרויקט ועד לאחר מסירת הדירות לשביעות רצונם של בעלי הדירות.

מיטל שושן

מנהלת משרד

הצטרפה לאחרונה לחברה לאחר כ18 שנה במשרד עורכי דין מוביל.

אחראית על תאומים שונים מול שותפי החברה, שמירה על קשר רציף מול יועצים מקצועיים , טיפול בהתנהלות השוטפת מול רו”ח ובנקים , וביצוע מעקב רציף על מערכות ניהול הלקוחות של החברה בכל הקשור לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית.

שלי לוגסי

רכזת מכירות

סטודנטית לתואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת בר אילן.

אחראית בחברה על ניהול, מעקב וטיפול בכל שרשרת המכירות, החל בפנייתו הראשונה של הלקוח – אם לטובת ביצוע פרויקט בתחום ההתחדשות העירונית ואם לטובת רכישת דירת מגורים.

 שקד אלי

מזכירת חברה

סטודנטית לחינוך מיוחד במכללת בית ברל.

אחראית על ניהולו השוטף של המשרד, לרבות תאומי פגישות, קשר שוטף מול הספקים השונים, מתן מענה ללקוחות החברה ועדכון לקוחות החברה בהתקדמות הפרויקטים.